Skočit na navigaci

„Obchod s nejširší nabídkou bezdrátových wifi technologií.“ Vstupte do obchodu!

Provozované projekty

ASPA, a.s. provozuje internetové projekty v následujících oblastech:

Hardware, elektronika a připojení k internetu

WiFi.ASPA.cz Obchod s nabídkou řešení pro bezdrátové připojení k internetu včetně příslušenství - antény, bleskojistky, kabely, konektory, pigtaily, redukce, napájení, rozbočovače, stožáry apod. Sortiment zahrnuje i ADSL modemy, routery, bluetooth zařízení, kamery, VoIP technologie, LAN přes 230V a další.ů.

DSL.cz Server zaměřený na problematiku možností připojení k internetu v ČR. Obsahuje přehledné porovnání aktuálních nabídek nejvýznamnějších poskytovatelů internetu, populární měřák rychlosti internetu, aktuální články, fórum uživatelů a mnohé další užitečné informace.

CDMA.cz Vše o připojení k internetu v CDMA sítích Telefóniky O2 a operátora U:fon včetně fóra uživatelů.
 

Ubytovací služby

Hotely.cz  Rezervační ubytovací portál. Nabídka ubytování ve více než tisícovce levných i luxusních hotelů a penzionů po celé ČR. Detailní popisy služeb, hodnocení skutečnými klienty a zobrazení na mapách s přesnou polohou ubytovacího zařízení. Pomoc odborných asistentek online. 

Akce.hotely.cz Slevy a akční nabídky ubytování či lázeňských a wellness pobytů v hotelech po celé ČR.  Akční pobyty poskytující více jak 50% slevy. 

Komunitní servery

Odpovědi.cz, Odpovede.sk, Vidpovidi.com.ua Po zadání dotazu z jakéhokoliv oboru odpovídá komunita uživatelů serveru odpovědi.cz.

Vývoj softwaru

ASPA Mobile.cz Profesionální spolupráce v oblasti mobilních aplikací pro Android. Seznámení s mobilními aplikacemi a vývoj, zpracování a programování mobilních aplikací.Vytvoření uživatelského rozhraní a speciálních aplikací pro mobilní zařízení